2017 spalio 16

Jaukios Kalėdos kolektyvams

Esame netradicinė erdvė, įsikūrusi vienoje gražiausių Antakalnio vietų – Sapiegų parke.

Nuotrauka: Dovilė Jakštaitė

Mūsų 150 kv. m. salėje patogiai tilps visa kolektyvo komanda, o kad laikas praeitų ne tik maloniai, bet ir įsimintinai, pasiūlysime kelių rūšių edukacines veiklas.

Šalia edukacinių užsiėmimų siūlome užsisakyti mūsų ruoštą vakarienę, užkandžius, desertus bei gėrimus. Rezervacijos ir detalės renginiai@miestolaboratorija.lt arba mob. 8 693 54104 (Rūta).

Kalėdinio vainiko pynimas

  • Kalėdų dvasią pajusti labiausiai padeda kalėdinio vainiko pynimas. Tokios dirbtuvės puikiai tinka mišriam kolektyvui, o iš jų kiekvienas namo išsineš savo rankų darbo kalėdinę puošmeną (ja galima ne tik papuošti namus ar ofisą, bet taip pat ir dovanoti partneriams). Pasiūlymas idealiai tinkamas iki 40 žmonių grupei.

Šiaudinių sodų ir žaisliukų rišimas

  • Šiaudiniai sodai – vis didesnio susidomėjimo sulaukianti tautodailės rūšis. Buvo rišami per
    kalendorines šventes ir kabinami virš stalo. Tokio šiaudinio sodelio rišimas gali tapti nemažu
    iššūkiu dalyvio kantrybei, tačiau darbo procesas visad ramina, o rezultatas itin džiugina. Užsiėmimo metu dalyviai gali susirišti nedidelį sodelį arba šiaudinių papuošimų-žaisliukų Kalėdų eglutei ar namams papuošti. Labiausiai tinkama 20 – 25 žmonių grupėms.

Žvakdirbystė

  • Žvakdirbystė – medumi ir natūraliu bičių vašku kvepiantis užsiėmimas. Dirbtuvių dalyviai gamina
    žvakes dviem būdais: senąsias tradicijas atspindinčiu ir šiek tiek modernesniu. Medumi kvepiančios žvakės gali būti puiki šventinė dovana sau ar bičiuliui, o pats gamybos procesas – jauki ir raminanti veikla. Labiausiai tinkama 20 – 25 žmonių grupėms.