Hidroponinio daržo entuziastai renkasi antradieniais

Kai mūsų hidroponiniame darže vešliai sužaliavo salotos, nusprendėme, kad jau laikas aktyviau burti šio užsiėmimo mėgėjus. Todėl šiemet kiekvieną antradienį nuo 18 iki 21 val. laukiame visų jūsų pokalbiams apie hidroponiką. Mes papasakosime apie savo eksperimentus, bus įdomu išgirsti, kaip sekasi jums. Pasidalinsime patirtimi, kokias trąšas naudojame, kokia šviesa kam geriau tinka, kas auga geriau, o ko auginti gal ir neverta. Atsižvelgdami į aktualiausias problemas, sunkumus, su kuriais susiduria išmanieji daržininkai, retkarčiais kviesimės ekspertus, kad jie pristatytų vieną ar kitą temą plačiau.

Taip pat kviečiame mokytojus organizuoti išvykstamąsias gamtos pažinimo, biologijos ir fizikos (apie šviesą) pamokas pas mus, laiką suderinti galima, parašius mums elektroniniu paštu labas@miestolaboratorija.lt . Jei lankotės saugomų teritorijų nacionaliniame lankytojų centre, užsukit ir pas mus, juk mus skiria tik Sapiegų parko tvora (ir vienas geltonas namelis 🙂 ).

[Best_Wordpress_Gallery id=“5″ gal_title=“Hidroponinis daržas“]

Už finansinę paramą, įrengiant hidroponinį daržą, dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei ir Lietuvos energijos paramos fondui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *