Vilniuje pirmą kartą organizuojamas „Climathon“

 

climathonbanner-emailsignature-700x349-2

Vilniečiai ir miesto svečiai rinksis generuoti idėjų, kaip padidinti šalies atliekų rūšiavimo ir elektros energijos naudojimo efektyvumą pasitelkiant IT technologijas!

„The Climate-KIC Climathon“ — arba Klimatonas — yra pasaulinis 24 valandų trukmės klimato kaitos temas analizuojantis renginys. Ši speciali idėjų generavimo sesija vienu metu sutelkia gyventojus net iš 60 pasaulio miestų. Klimatonas į vieną erdvę suburia su klimato kaita susijusius miestų iššūkius su žmonėmis, kurie turi žinių ir entuziazmo padėti šias problemas spręsti. Dalyviai susirenka į specialią, net 24 valandas trunkančią idėjų generavimo sesiją, kurios metu ir siūlo inovatyvius sprendimus iš anksto įvardintai miesto problemai. Šiemet pirmą kartą idėjų savo miestui generuoti rinksis ir vilniečiai.

Vilniuje Klimatonas, kurį organizuoja darnus bendruomenės edukacijos centras Miesto Laboratorija, vyks renginio partnerių Vilnius Tech Park patalpose (bendradarbystės centre), Antakalnyje, spalio 28 dieną. Vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami registruotis, dalyvauti ir siūlyti sprendimus dvejomis Vilniaus miestui aktualiomis temomis: kaip galime paskatinti kuo daugiau gyventojų rūšiuoti atliekas ir kaip galime padidinti efektyvų energijos vartojimą namuose naudodami IT technologijas?

Klimatonas organizuojamas siekiant atkreipti pasaulio miestų gyventojų dėmesį į klimato kaitos sukeliamas problemas bei paskatinti juos pačius tiesiogiai imtis veiksmų šioms problemoms spręsti.

 

Renginio organizatoriai: Miesto Laboratorija
Renginio partneriai:
Vilniaus miesto savivaldybė, Sapiegos Vilnius Tech Park, AB Lietuvos Energija

Daugiau info: Facebook
Registracija: http://bit.ly/2e5cffR
Renginys nemokamas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *